
Акумуляторний світлодіодний кемпінговий ліхтар із сонячною батареєю Powerbank X-balog JA-2002 Jw
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: N7000
330 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 1000 грн
Опис
Колір товару не вибирається
Акумуляторний світлодіодний кемпінговий ліхтар із сонячною батареєю Powerbank X-balog JA-2002 Jw
Переносний ліхтар-прожектор можна використовувати як автономне джерело світла під час риболовлі, полювання, відпочинку на природі або для дому. Аксесуар працює від пари знімних акумуляторних батарейок, які можна заряджати від мережі 220 В. Прилад має вбудовану сонячну панель, вона забезпечує можливість підпорядкування у світлий час доби. Спеціальний роз'єм на корпусі дає змогу під'єднати до ліхтаря зовнішню сонячну панель.
Прилад комплектується дротовою LED лампочкою, яку можна використовувати як окреме джерело світла. Вона під'єднується до ліхтаря через спеціальний роз'єм. Довжина дроту лампочки становить 3 м.
Ліхтар можна використовувати як портативний зарядний пристрій. У ньому передбачено USB роз'єм для цього. Прожектор комплектується універсальним шнуром для заряджання мобільних пристроїв. З одного боку шнур має USB інтерфейс, а з іншого набір популярних конекторів живлення.
Корпус приладу виготовлено з міцного пластику. Ручка дає змогу зручного його переносити. Прилад комплектується знімним плечовим ременем.
Переваги:
- Працює від акумуляторних батарейок.
- Можна використовувати для зарядки гаджетів.
- Ручка для транспортування.
- Комплектується LED лампочкою.
- Вбудована сонячна панель для підзарядки.
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Китай |
Матеріал корпусу | Пластик |
Тип живлення | Акумулятор |
Тип заряду | Від мережі, Сонячні батареї |
Особливості ліхтаря | Зарядка для телефону |
Стан | Новий |
Виробник | X-Balog |
Користувацькі характеристики | |
Тип ламп | Світлодіодна |
- Ціна: 330 ₴